World of Erpegia - FORUM


#1 2009-05-23 23:59:12

ethernal

Player: World of Erpegia

Zarejestrowany: 2009-05-23
Posty: 5
Punktów :   

bilans postaci + expowiska

1. Poczawszy od knighta. Profesja naprawde ograniczona na tym serwerze. Knight raczej nigdy nie mial pvp silnego, ale jego hity tutaj sa naprawde slabe, moim zdaniem sila czarow exori, exori gran powinny zostac podniesione o ponad 50% u knighta, zarowno jak i ataki fizyczne.
     - kolejne ograniczenie na erpegii dla knighta - expowiska, jakis respawn wiekszy wyrmow by sie przydal
2. Jakis respawn wiekszy wrl, byc moze gdzies pod ziemia pod magician towers ?
   - ponadto moze nowie miasto, z poi monsterami, duze miasto - mniejsze respawny, od 100 levela, tak jak bylo to zrobione na Orion OTS. Wiecej expowisk, wieksza mapa = wiecej ludzi w grze ;] => rozwoj otsa ;]
3. Nie wiem czy to blad w tworzeniu mapy czy niedokonczony quest, ale wejscie na inq quest jest zablokowane.
4. Moze jakies rajdy ? Do tej pory nie widzialem ani jednego rajdu.
      -przydal by sie jakis najazd orshabala, czy tez innch monsterow, aby mozna bylo juz powalczyc na serwie.
      - jakis losowy resp w podziemiach necropharausa, i na feru tower + pod dragon lair demodrasa, proponuje poglebic podziemia d lair o jakies 2 levele.
5. Moglby by byc tez jakies 2 questy, w ktorych trzeba pokonac kolejno morgarotha i gazbarana ( typowane nagrody ? mhhmm moze golden helmet, golden bootsy, badz tez demon legi), ale nie w stylu up down, tylko typowy final room gdzie po zabiciu monstera pojawia sie lub jest wejscie odblokowane.
Miejsce gdzie quest by mogl byc ? Z gazbaranem napewno bardzo gleboko pod frozen islands, a z morgarothem na szczycie volcano ;]


Tyle ode mnie ;]

komentujcie

Ostatnio edytowany przez ethernal (2009-05-24 00:10:28)

Offline

 

#2 2009-05-24 06:24:40

Vacfild

Support: Senior Tutor

6240182
Skąd: WLKP
Zarejestrowany: 2009-05-21
Posty: 28
Punktów :   

Re: bilans postaci + expowiska

Wg mnie:

1. Rzeczywiście ma małe hity ale gmp mi daje 300-400 many:o

2. Spokojnie update nadchodzi wszystko będzie

3. Dziwna sprawa.. Ale może nie jest jeszcze mapa dokończona albo trzeba to wejście odblokować. A tak wogóle to w jaki sposób jest zablokowane? Kamień czy drzwi czy jak?

4. Zgadzam się

5. To nie ujdzie.. Jak mają być bossy na najazdach to nie można już robić "Exp z orshabaalami" bo to będzie bez sensu. To god robi mapy i on decyduje ale raczej nie powinien tego robić.. Wtedy rare items z bossów będą już prawie wszyscy mieli

Offline

 

#3 2009-05-24 09:49:59

Kael

Player: World of Erpegia

Zarejestrowany: 2009-05-22
Posty: 18
Punktów :   

Re: bilans postaci + expowiska

Pojedyncze najazdy orsha/morga/ghaza były by dobre, ale exp z nimi to już zły pomysł;s

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www Serwis komputerowy ursus Sklep wegetariański Wdrożenia magento Kancelaria Notarialna Kraków